Balonmano
|
GOG
— Vive Kielce
27 mar. 18:45
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18594012,"marathonEventId":16923183,"teamNames":["GOG","Vive Kielce"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Zagreb
— Montpellier
27 mar. 20:45
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18594011,"marathonEventId":16923182,"teamNames":["Zagreb","Montpellier"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Szeged
— Veszprem
28 mar. 18:45
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18594010,"marathonEventId":16923181,"teamNames":["Szeged","Veszprem"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Wisla Plock
— Paris Saint-Germain Balonmano
28 mar. 20:45
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18594009,"marathonEventId":16923180,"teamNames":["Wisla Plock","Paris Saint-Germain Balonmano"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kristiansand
— Debrecen
23 mar. 18:00
|
1.er partido 29:28
| ||||||||||||||||
{"treeId":18431556,"marathonEventId":16764489,"teamNames":["Kristiansand","Debrecen"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Herning-Ikast
— Bietigheim
24 mar. 14:00
|
1.er partido 27:29
| ||||||||||||||||
{"treeId":18431557,"marathonEventId":16764490,"teamNames":["Herning-Ikast","Bietigheim"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Bucuresti
— Krim Mercator
24 mar. 16:00
|
1.er partido 30:24
| ||||||||||||||||
{"treeId":18431558,"marathonEventId":16764491,"teamNames":["Bucuresti","Krim Mercator"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Brest Bretagne
— Ferencvárosi
24 mar. 18:00
|
1.er partido 30:28
| ||||||||||||||||
{"treeId":18431559,"marathonEventId":16764492,"teamNames":["Brest Bretagne","Ferencvárosi"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
BM Logroño La Rioja
— Recoletas Atlético Valladolid
23 mar. 17:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18499162,"marathonEventId":16830700,"teamNames":["BM Logroño La Rioja","Recoletas Atlético Valladolid"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Liberbank Cantabria Sinfín
— Balonmán Cangas
23 mar. 19:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18499164,"marathonEventId":16830702,"teamNames":["Liberbank Cantabria Sinfín","Balonmán Cangas"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Viveros Herol BM Nava
— Bidasoa Irún
23 mar. 21:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18499165,"marathonEventId":16830703,"teamNames":["Viveros Herol BM Nava","Bidasoa Irún"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Helvetia-Anaitasuna
— Fertiberia Puerto Sagunto
24 mar. 12:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18499166,"marathonEventId":16830704,"teamNames":["Helvetia-Anaitasuna","Fertiberia Puerto Sagunto"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Fraikin BM Granollers
— Bada Huesca
24 mar. 19:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18499167,"marathonEventId":16830705,"teamNames":["Fraikin BM Granollers","Bada Huesca"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
ABANCA Ademar León
— Liberbank Cuenca
24 mar. 21:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18499169,"marathonEventId":16830707,"teamNames":["ABANCA Ademar León","Liberbank Cuenca"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Ángel Ximénez AVIA Puente Genil
— Torrelavega
24 mar. 21:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18499168,"marathonEventId":16830706,"teamNames":["Ángel Ximénez AVIA Puente Genil","Torrelavega"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Caserío Ciudad Real
— Recoletas Atlético Valladolid
20:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18591145,"marathonEventId":16920399,"teamNames":["Caserío Ciudad Real","Recoletas Atlético Valladolid"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Acanor Atlético Novás
— Cisne
20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18591146,"marathonEventId":16920400,"teamNames":["Acanor Atlético Novás","Cisne"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Los Dólmenes
— Viveros Herol BM Nava
20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18603239,"marathonEventId":16932019,"teamNames":["Los Dólmenes","Viveros Herol BM Nava"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Agustinos Alicante
— Quabit Guadalajara
20 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18603240,"marathonEventId":16932020,"teamNames":["Agustinos Alicante","Quabit Guadalajara"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Eivissa
— BM Benidorm
20 mar. 20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18603243,"marathonEventId":16932021,"teamNames":["Eivissa","BM Benidorm"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Málaga Costa del Sol
— Balonmano Remudas
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18419520,"marathonEventId":16752704,"teamNames":["Málaga Costa del Sol","Balonmano Remudas"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Elda Prestigio
— Elche
20 mar. 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18419513,"marathonEventId":16752700,"teamNames":["Elda Prestigio","Elche"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Granollers
— Deportivo Beti Onak
20 mar. 20:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18419521,"marathonEventId":16752705,"teamNames":["Granollers","Deportivo Beti Onak"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Nordsjaelland
— Skanderborg
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18424757,"marathonEventId":16757843,"teamNames":["Nordsjaelland","Skanderborg"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Bjerringbro-Silkeborg
— Aalborg
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18424754,"marathonEventId":16757840,"teamNames":["Bjerringbro-Silkeborg","Aalborg"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Mors-Thy
— Ringsted
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18424752,"marathonEventId":16757838,"teamNames":["Mors-Thy","Ringsted"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Skjern
— GOG
20 mar. 18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18424751,"marathonEventId":16757837,"teamNames":["Skjern","GOG"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Holstebro
— Fredericia
20 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18424748,"marathonEventId":16757834,"teamNames":["Holstebro","Fredericia"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lemvig-Thyboron
— Kolding
20 mar. 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18424747,"marathonEventId":16757833,"teamNames":["Lemvig-Thyboron","Kolding"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Ribe-Esbjerg
— SonderjyskE
20 mar. 19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18424741,"marathonEventId":16757827,"teamNames":["Ribe-Esbjerg","SonderjyskE"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Hannover-Burgdorf
— Balingen-Weilstetten
21 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18491988,"marathonEventId":16823683,"teamNames":["Hannover-Burgdorf","Balingen-Weilstetten"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Magdeburgo
— Erlangen
21 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18491989,"marathonEventId":16823684,"teamNames":["Magdeburgo","Erlangen"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Rhein-Neckar Lovaina
— Fuchse Berlin
21 mar. 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18491990,"marathonEventId":16823685,"teamNames":["Rhein-Neckar Lovaina","Fuchse Berlin"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Melsungen
— Lemgo
22 mar. 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18491991,"marathonEventId":16823686,"teamNames":["Melsungen","Lemgo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kiel
— Flensburg-Handewitt
23 mar. 15:40
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18491992,"marathonEventId":16823687,"teamNames":["Kiel","Flensburg-Handewitt"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Wetzlar
— Hamburgo
23 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18491993,"marathonEventId":16823688,"teamNames":["Wetzlar","Hamburgo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Leipzig
— Eisenach
24 mar. 15:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18491994,"marathonEventId":16823689,"teamNames":["Leipzig","Eisenach"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Gummersbach
— 1898 Stuttgart
24 mar. 16:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18491997,"marathonEventId":16823692,"teamNames":["Gummersbach","1898 Stuttgart"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Elverum
— Runar
20 mar. 18:15
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18280093,"marathonEventId":16641265,"teamNames":["Elverum","Runar"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Drammen
— Bergen
21 mar. 17:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18280123,"marathonEventId":16641287,"teamNames":["Drammen","Bergen"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Haslum
— Fjellhammer
21 mar. 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18280120,"marathonEventId":16641293,"teamNames":["Haslum","Fjellhammer"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Naerbo
— Baekkelagets
21 mar. 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18280094,"marathonEventId":16641274,"teamNames":["Naerbo","Baekkelagets"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Sandnes
— Arendal
21 mar. 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18280109,"marathonEventId":16641289,"teamNames":["Sandnes","Arendal"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kristiansand
— Halden
21 mar. 18:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18280116,"marathonEventId":16641294,"teamNames":["Kristiansand","Halden"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Molde
— Storhamar
18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18578751,"marathonEventId":16908356,"teamNames":["Molde","Storhamar"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Byasen
— Larvik
20 mar. 17:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18578776,"marathonEventId":16908381,"teamNames":["Byasen","Larvik"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Sola
— Oppsal
20 mar. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18578749,"marathonEventId":16908354,"teamNames":["Sola","Oppsal"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Tertnes Bergen
— Romerike Ravens
20 mar. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18578775,"marathonEventId":16908380,"teamNames":["Tertnes Bergen","Romerike Ravens"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Chambéry Savoie
— Pays d'Aix
22 mar. 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18598615,"marathonEventId":16927597,"teamNames":["Chambéry Savoie","Pays d'Aix"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Chartres
— Cesson
22 mar. 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18598616,"marathonEventId":16927598,"teamNames":["Chartres","Cesson"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dunkerque
— Saran
22 mar. 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18598617,"marathonEventId":16927599,"teamNames":["Dunkerque","Saran"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Ivry
— Dijon
22 mar. 20:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18598618,"marathonEventId":16927600,"teamNames":["Ivry","Dijon"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
USAM Nimes
— Saint-Raphael
23 mar. 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18598619,"marathonEventId":16927601,"teamNames":["USAM Nimes","Saint-Raphael"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Créteil
— Montpellier
24 mar. 16:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18598620,"marathonEventId":16927602,"teamNames":["Créteil","Montpellier"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Limoges 87
— Paris Saint-Germain Balonmano
24 mar. 17:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18598621,"marathonEventId":16927603,"teamNames":["Limoges 87","Paris Saint-Germain Balonmano"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Nantes
— Toulouse
24 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18598622,"marathonEventId":16927604,"teamNames":["Nantes","Toulouse"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Astrakhanochka
— Rostov-Don
15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18492058,"marathonEventId":16823753,"teamNames":["Astrakhanochka","Rostov-Don"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lada
— Chernomorochka
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18492056,"marathonEventId":16823751,"teamNames":["Lada","Chernomorochka"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Alingsas
— HK Malmo
20 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18492076,"marathonEventId":16823771,"teamNames":["Alingsas","HK Malmo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Aranas
— Amo
20 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18492073,"marathonEventId":16823768,"teamNames":["Aranas","Amo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Hammarby
— Savehof
20 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18492072,"marathonEventId":16823767,"teamNames":["Hammarby","Savehof"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
HIF Karlskrona
— Lugi
20 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18492074,"marathonEventId":16823769,"teamNames":["HIF Karlskrona","Lugi"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kristianstad
— Eskilstuna Guif
20 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18492075,"marathonEventId":16823770,"teamNames":["Kristianstad","Eskilstuna Guif"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Ystads
— Hallby
20 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18492071,"marathonEventId":16823766,"teamNames":["Ystads","Hallby"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Skovde
— Onnereds
21 mar. 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18492077,"marathonEventId":16823772,"teamNames":["Skovde","Onnereds"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|