|
Dinamo-LO
— Fakel
21 mar. 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18602666,"marathonEventId":16931504,"teamNames":["Dinamo-LO","Fakel"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Gazprom-Yugra
— Zenit St Petersburg
21 mar. 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18602668,"marathonEventId":16931505,"teamNames":["Gazprom-Yugra","Zenit St Petersburg"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
NOVA
— Kuzbass Kemerovo
21 mar. 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18602667,"marathonEventId":16931503,"teamNames":["NOVA","Kuzbass Kemerovo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Yenisey
— Shakhtyor Soligorsk
21 mar. 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18602669,"marathonEventId":16931502,"teamNames":["Yenisey","Shakhtyor Soligorsk"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dinamo-Metar
— Minchanka
20 mar. 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18489926,"marathonEventId":16821653,"teamNames":["Dinamo-Metar","Minchanka"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Atom Kursk
— Tulitza
20 mar. 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18489923,"marathonEventId":16821651,"teamNames":["Atom Kursk","Tulitza"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Leningradka
— Dinamo Krasnodar
20 mar. 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18560412,"marathonEventId":16890503,"teamNames":["Leningradka","Dinamo Krasnodar"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Proton
— Zarechie-Odintsovo
20 mar. 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18594520,"marathonEventId":16923661,"teamNames":["Proton","Zarechie-Odintsovo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dinamo Kazan
— Yenisey
20 mar. 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18602689,"marathonEventId":16931525,"teamNames":["Dinamo Kazan","Yenisey"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dinamo Moscú
— Uralochka-NTMK
20 mar. 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18560413,"marathonEventId":16890504,"teamNames":["Dinamo Moscú","Uralochka-NTMK"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lokomotiv Kaliningrad
— Sparta
20 mar. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18594521,"marathonEventId":16923662,"teamNames":["Lokomotiv Kaliningrad","Sparta"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|